قوانین سایت

فرش زون با رعایت احترام نسبت به مشتریان خود به اطلاع می رساند که کلیه عملیات این وبسایت منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و از مشتریان انتظار می رود تا نسبت به رعایت متقابل قوانین عمل کنند. کلیه قوانین و رویه های مرتبط با عملیات این وب سایت فقط از طریق این وبسایت به روز رسانی شده و مشتریان موظف هستند همکاری لازم را به عمل آورند

 

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

  • محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط فرش زون از شرکت‌های تولید کننده معتیر خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی تولید کنندگان مستقیما با فرش زون همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. فروشندگان پس از احراز هویت توسط فرش زون می توانند به صورت رسمی کالای خود را عرضه و به فروش برسانند.
  • مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
  • نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه فرش زون است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

نمایندگی

فرش زون در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فرش زون اطلاع دهید.

 

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0